AgEnDa z.s. | Společensky odpovědný seminář (nejen) pro malé a střední firmy

 
 
 

AgEnDa o. s. » Aktuality » Společensky odpovědný seminář (nejen) pro malé a střední firmy

Společensky odpovědný seminář (nejen) pro malé a střední firmy

20.03.2018

Chcete, aby Vaše podnikání bylo přínosné, udržitelné, ale i společensky odpovědné? Přijďte si poslechnout zkušenosti společností, které principy společenské odpovědnosti firem (CSR) ve své praxi běžně a přirozeně používají. Ukážeme Vám, jak i Vy můžete být společensky odpovědnou firmou.

Praktický „Společensky odpovědný seminář (nejen) pro malé a střední firmy“ proběhne v úterý 27. března 2018 od 10:00 do cca 12:00 v zasedací místnosti Jihočeské agentury pro podporu inovačního podnikání, o.p.s. na adrese Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích. Podrobný program spolu s pozvánkou naleznete v příloze. Účast na semináři je zdarma, drobné občerstvení bude zajištěno.

V případě zájmu se, prosím, registrujte na adrese pisova@jaip.cz, kapacita semináře je omezena!

 
 
 
 

 
 
 

© AgEnDa 2004 - 2024