AgEnDa z.s. | Pozvánka na konferenci Biotechnologie - fenomén 21. století

 
 
 

AgEnDa o. s. » Aktuality » Pozvánka na konferenci Biotechnologie - fenomén 21. století

Pozvánka na konferenci Biotechnologie - fenomén 21. století

03.08.2016

Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – kontakt pro Evropský výzkumný prostor ve spolupráci s Jihočeskou agenturou pro podporu inovačního podnikání si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní konferenci „BIOTECHNOLOGIE – fenomén 21. století“

Konference se bude konat 20. září 2016 v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku, Lipová 1789/9 v Českých Budějovicích. Cílem konference je podpořit mezinárodní a mezisektorovou vědecko - výzkumnou spolupráci v oblasti biotechnologií.

Více informací a možnost registrace na konferenci je na: http://www.rko-era.cz/cs/mdl/info/biotechnology---the-phenomenon-of-the-21st-century

 
 
 
 

 
 
 

© AgEnDa 2004 - 2024