AgEnDa z.s. | Příležitosti pro MSP v oblasti mezinárodní výzkumné spolupráce

 
 
 

AgEnDa o. s. » Aktuality » Příležitosti pro MSP v oblasti mezinárodní výzkumné spolupráce

Příležitosti pro MSP v oblasti mezinárodní výzkumné spolupráce

15.04.2016

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář "Příležitosti pro MSP v oblasti mezinárodní výzkumné spolupráce“ organizovaný Regionální kontaktní organizací jižní Čechy – ERA, který se bude konat 10. května 2016 od 10:00 do 12:30 hod. v zasedací místnosti Jihočeského VTP, Lipová 1789/9 v Českých Budějovicích. Cílem semináře je seznámit Vás s možnostmi a příležitostmi, které mají malé a střední podniky se zájmem zapojit se do mezinárodní výzkumné spolupráce.

Další informace získáte a registrovat se můžete na http://www.rko-era.cz/cs/mdl/info/prilezitosti-pro-msp-v-oblasti-mezinarodni-vyzkumne-spoluprace.

 
 
 
 

 
 
 

© AgEnDa 2004 - 2022